AQUAPARK

AREÁL

AKCE

PROVOZ

A CENY

FOTOGALERIE

PARTNEŘI

KONTAKTY

Aquapark Barrandov – centrum vodních radovánek

Aquapark Barrandov má pro vás mnoho způsobů, jak se vyžít. Zasportujte si, nechte u nás odpočinout tělo i duši nebo se svěřte do rukou profesionálů při regenerující masáži.

Pro nejmenší máme připravené dětské brouzdaliště s mini skluzavkou a minichrliči. Odvážní průzkumníci se mohou spustit po našem 115 metrů dlouhém červeném tobogánu (pokud zdolají výstup na naší 49 schodů vysokou věž). Připraven je také menší modrý tobogán (délka 62 m).

Pro dokonalou relaxaci je k dispozici whirpool (vodní, perličková masáž), masážní trysky a vodní chrliče. A když budete mít vody dost, můžete se natáhnout na masážní rošt či lůžko s masážním vzduchem.
Pro zdatnější plavce je připravena divoká řeka s umělým protiproudem, která vás nenechá v klidu. Pro klidný požitek z vody můžete vždy využít také náš 25 metrů dlouhý plavecký bazén.

V areálu se nachází

 • 1. patro
  recepce, rychlé občerstvení, vodní atrakce
 • 2. patro
  Fitness – tel: 733 733 111
 • 3. patro
  Sauna – tel: 733 733 111
 • venkovní areál
  opalovací louka, venkovní bazén, dětské brouzdaliště a minihřiště, beach volejbal, kuželky, možnost zapůjčení petanque, občerstvení

Jak to u nás vypadá?

Technické parametry

Nejmodernější způsob úpravy bazénové vody v ČR zajišťuje hygienicky nezávadnou a čistou vodu, bez zbytečného sycení chemikáliemi. Náš aquapark splňuje normy dané platnou vyhláškou 135/2004 Sb. pro veřejné koupaliště a bazény. Maximální kapacita je 220 návštěvníků.
Teplota vody je v plaveckém bazénu 27-28°C, v dětském bazénku 32°C, v divoké řece 29°C a ve vířivce (whirlpool) 33°C. Teplota vzduchu v bazénové hale je mezi 30 a 32°C.

Venkovní louka

V areálu je opalovací louka, venkovní bazén, dětské brouzdaliště a minihřiště, hřiště na beach-volejbal, kuželky, možnost zapůjčení petanque, občerstvení.

30.7. 2021

Vážení návštěvníci,  zřídili jsme v aquparku testování na výskyt nemoci Covid19. Můžete si u nás udělat antigenní test, jehož výsledek bude známý do 5 minut a můžete se jím prokázat ke vstupu do aquaparku.

9.7. 2021

Z nařízení Ministerstva zdravotnictví jsou návštěvníci bazénu povinni před vstupem na bazén se prokázat alespoň jedním z následujících potvrzení:

 • absolvování PCR testu v posledních 7 dnech s negativním výsledkem,
 • absolvování POC antigenního testu v posledních 72 hodinách s negativním výsledkem
 • absolvování testu v práci či ve škole v posledních 72 hodinách s negativním výsledkem
 • mít laboratorně potvrzené prodělání onemocnení covid-19, které není starší jak 180 dní,
 • mít alespoň 14 dnů po druhé dávce vakcíny (ne od dávky první), přičemž mezi podáním první a druhé dávky nesmí uplynout víc, než 90 dnů,
 • u jednodávkové vakcíny musí od očkování uplynout alespoň 14 dní.
   

3.7. 2021

V pondělí 5.7. je státní svátek, máme pro Vás otevřeno po celý den 8-22:00 hod, vstupné je jako o víkendu (akční vstupné SUPER PONDĚLÍ v toto pondělí neplatí).

30.6. 2021

Vážení návštěvníci, od zítřka 1.7. začíná prázdninová otvírací doba: máme otevřeno Po - Ne: 8:00 - 22 hod.

PARTNEŘI

251 550 259